• Polski
  • English

Kieliszki i karafki ozdobne

Chcesz poczuć się wyjątkowo? Jak średniowieczny władca sączący wino z ręcznie zdobionego pucharu? Nie widzimy problemu. Właśnie w tym celu wykonujemy tego typu kieliszki ozdobne. Ręcznie zdobione kieliszki zwykły obiad przenoszą do średniowiecznego zamku, kameralną imprezę na salon pałacu.

 

Do zdobienia używamy kamieni naturalnych, szkła witrażowego, szkła wylewanego, naturalnego marmuru oraz cyny angielskiej.

 

Wykonujemy także ozdobne kieliszki oraz karafki na zamówienie dla firm i innych instytucji. Na zaprezentowanych w sklepie ozdobnych kieliszkach oraz karafkach ozdobnych możemy umieścić logo, herb lub napis. Istnieje także możliwość wykonania całego kompletu podobnych kieliszków, których wzór związanych będzie z marką firmy.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ozdobne kieliszki do wina, ozdobne kieliszki do szampana, ozdobne kieliszki do wódki oraz zestawy ozdobnych kieliszków. Wykonujemy także karafki oraz zestawy zawierające kieliszki i karafki.

Do każdego zestawu kieliszków (jeśli nie ma go w zestawie) można dodatkowo zamówić ręcznie wykonane ozdobne opakowanie prezentowe w cenie 25zł.W sklepie dostępne są wyłacznie produkty, przy których widnieje cena. Produkty przy których brak jest ceny, wykonujemy na indywidualne zamówienia po uprzednim uzgodnieniu czy dany produkt jest możliwy do wykonania.

Komentarze