• Polski
  • English
  • Biżuteria z agatu
    Biżuteria z agatu
  • Wisiorek z agatu
    Wisiorek z agatu
  • Wisiorek z agatu
    Wisiorek z agatu
RSS

Biżuteria artystyczna ręcznie robiona

Chcesz mieć coś czego nie ma nikt inny? Biżuteria artystyczna z naszej pracowni to oryginalne wzory wykonane ręcznie w pojedynczych egzemplarzach.

 

Materiały, których używamy do jej wykonania to szkło, kamienie naturalne, metal, szkło witrażowe oraz cyna angielska.Biżuterię artystyczną wykonujemy w pojedynczych egzemplarzach. Na zamówienie możemy wykonać podobny egzemplarz, choć nigdy nie będzie on identyczny. Możemy jednak zgodnie z indywidualnymi uwagami modyfikować wzór i wykonanie, dzięki czemu stworzona biżuteria artystyczna stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Staramy się, aby nasza biżuteria artystyczna była modna i stylowa. Jednakże zdecydowanie większy akcent stawiamy na ponadczasową elegancję, niż na przemijające trendy.

 

 

Wszystkie nasze wisiorki wykonywane są w pojedynczych, niepowtarzalnych egzemplarzach. W sklepie dostępne "od ręki" są wyłącznie wisiorki, przy których widnieje cena. Na zamówienie indywidualne możemy wykonać wisiorek w miarę podobny do tego, przy którym brak jest ceny, jednak nie będzie on nigdy identyczny, gdyż nie ma dwóch jednakowych kamieni naturalnych. Zapytania odnośnie zamówień prosimy kierować na maila: pracowniadragon@gmail.com.

 

 

W sklepie dostępne są wyłącznie produkty, przy których widnieje cena i brak jest napisu "towar niedostępny". Artykuły przy których brak jest ceny lub widnieje czerwony napis "towar niedostępny" są produktami sprzedanymi, wykonujemy podobne na indywidualne zamówienia po uprzednim uzgodnieniu czy dany produkt jest możliwy do wykonania.