• Polski
  • English

Kieliszki i karafki ozdobne

 

 

Chcesz poczuć się wyjątkowo? Jak średniowieczny władca sączący wino z ręcznie zdobionego pucharu? Nie widzimy problemu. Właśnie w tym celu wykonujemy tego typu kieliszki oraz karafki ozdobne . Ręcznie zdobione kieliszki zwykły obiad przenoszą do średniowiecznego zamku, kameralną imprezę na salon pałacu.

 

Ponieważ do zdobienia używamy kamieni naturalnych, szkła witrażowego, szkła wylewanego, naturalnego marmuru oraz cyny angielskiej każdy nasz produkt wykonany jest w pojedynczym niepowtarzalnym egzemplarzu. Na indywidualne zamówienie możemy wykonać produkt wyłącznie podobny do oryginału.


 

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ozdobne kieliszki do wina, ozdobne kieliszki do szampana, ozdobne kieliszki do wódki oraz zestawy ozdobnych kieliszków. Wykonujemy także karafki oraz zestawy zawierające kieliszki i karafki.

Do każdego zestawu kieliszków (jeśli nie ma go w zestawie) można dodatkowo zamówić ręcznie wykonane ozdobne opakowanie prezentowe.

 

Szklana karafka to produkt niezastąpiony w każdym domowym barku. Karafka idealnie nadaje się do serwowania jak i też przechowywania różnego rodzaju alkoholu. Podczas ważnych uroczystości warto zadbać o piękną ozdobną karafkę szklaną.

 

W karafkach można podać na stół domowe nalewki lub wino, różne likiery, miody pitne itd. Nasza Pracownia proponuje Państwu oryginalne karafki w różnych kształtach, zarówno tradycyjnych i klasycznych, jak i bardzo nowoczesnych. Będą idealne na różne okazje. Wykonane z bardzo wysokiej jakości szkła są trwałe i solidne, odporne na uszkodzenia i wyszczerbienia a dzięki naszym zdobieniom ich wytrzymałość wzrasta.

 

Karafki prezentowane w naszej Pracowni to również doskonały pomysł na elegancki prezent dla najbliższych tym bardziej, że karafki pakujemy w ręcznie wykonane pudełka drewniane wyściełane wewnątrz atłasem .

Karafki do whisky, nalewek czy wina w naszej Pracowni charakteryzują się nowoczesnym, ekskluzywnym wyglądem oraz pięknym autorskim zdobieniem.

 

W sklepie dostępne są wyłącznie produkty, przy których widnieje cena i brak jest napisu "towar niedostępny". Artykuły przy których brak jest ceny lub widnieje czerwony napis "towar niedostępny" są produktami sprzedanymi, wykonujemy podobne na indywidualne zamówienia po uprzednim uzgodnieniu czy dany produkt jest możliwy do wykonania.

 

Wszystkie pytania o cenę oraz możliwość wykonania podobnego produktu prosimy kierować na adres e-mail: pracowniadragon@gmail.com.