• Polski
  • English

Produkty wykonane na indywidualne zamówienia

Pracownia Artystyczna Dragon wykonuje przedmioty na zamówienie. Wszystkie przedstawione w sklepie wyroby możemy modyfikować zgodnie z Twoimi indywidualnymi wskazówkami. Do wisiorka możemy dorobić pasujące kolczyki, do cukiernicy podobny dzbanuszek na mleko, a do salaterki ozdobną łyżkę.

 

Na wazonach możemy umieścić pamiątkowe napisy. Jest to bardzo dobry pomysł na prezent ślubny lub prezent z okazji rocznicy ślubu. Ty wybierzesz odpowiedni wzór i treść napisu. W ten sposób powstanie wyjątkowy i osobisty prezent, który na pewno przypadnie do gustu osobie, której go podarujesz. Stanie się pamiątką, z którą będą wiązały się miłe wspomnienia.

 

Zajrzyj do galerii, w której prezentujemy już sprzedane wyroby. Jeśli któryś z nich szczególnie przypadnie Ci do gustu, możemy wykonać podobny. Możemy również powtórzyć wybrany wzór na innym przedmiocie. Jeśli tylko będziemy mieć potrzebne do tego materiały.

 

Zamówienie możesz złożyć e-mailem, telefonicznie lub wypełniając formularz w dziale Kontakt. W treści wiadomości prosimy o podanie ogólnej koncepcji zamówienia, ewentualnie treści napisu oraz na kiedy zamówienie ma zostać zrealizowane. Jak największa liczba szczegółów pozwoli nam na precyzyjne oszacowanie możliwości podjęcia się realizacji zamówienia, ceny oraz czasu potrzebnego na realizację. To, czy będziemy w stanie zrealizować zamówienie uzależnione jest od ilości bieżących zamówień oraz dostępności potrzebnych materiałów.

 

Poniżej prezentujemy przedmioty wykonane na zamówienie.

SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash